Міжнародний Форум BIT-2017 «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP» в Одесі.

Дата: 9 листопада
Місто: Одеса
Адреса: конференц-центр готелю Gagarinn Hotel, Україна, Одеса, вул. Гагарінське плато, 5Б

9 листопада 2017 року Одеса зустрічає Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP» (або BIT-2017). В рамках BIT-2017 ви зможете дізнатися і обговорити з колегами та представниками провідних вендорів актуальні питання і тенденції, що пов'язані з ІТ в бізнесі, створенням та експлуатацією ЦОД, використанням хмарних та IP-технологій, інфраструктурою та використанням даних, а також відкрити для себе «Інтернет речей».
На Форумі ви зможете почути наступні цікаві виступи:
• «Практика застосування бізнес архітектури підприємства. Використання типових моделей. На базі чого будувати ІС», Сергій Васильєв, бізнес-консультант, SA Management Gr.
• «Новiтнi технологiчнi розробки ESET для протидii сучасним кiбератакам», Вячеслав Заріцький, провідний технічний спеціаліст, ESET Україна
• «Як ми побудували універсального хмарного оператора за рік», Артем Коханевич, СЕО, GigaCloud
• «Захист інфраструктури в хмарі», Данило Бєлов, Директор з розвитку, UCloud
• «Гіперконвергенція: вимовити складніше, ніж зрозуміти», Богдан Вакулюк, програмний директор, CIS Events Group
• «Kingston. 30 років лідерства», Віктор Самойлов, менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні, Kingston
• «ERP і BI? Це дуже просто! Це просто хмарний сервіс iAIST», Михайло Лебединський, Директор по IТ, Termopal LLC
• «Machine Learning для бізнесу, приклади використання», Володимир Слободянюк, Засновник, CuboDrom
• «Основні питання юридичної безпеки IT-проектів в Україні», Ігор Биков, IT-юрист, Tsykhonya Lawyers
• «Надійність IT-проектів у техногенному світі», Володимир Обрізан, Директор Design and Test Lab, Директор Першого інституту надійного програмного забезпечення, Design and Test Lab
Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як GigaCloud, UCLOUD, Kingston Technology, ESET, Tsykhonya Lawyers, GigaCenter, TERMOPAL, CuboDrom, Design and Test Lab, САНФЛАУЕР КОМЮНІКЕЙШНС ГРУП та іншими.
Інформація постійно оновлюється і ви можете стежити за нею на сайті: https://odesa-2017.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP17ITC

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.
Одна з найбільш цінних складових Форуму - це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.
А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIT-2017 крім ділової частини чекає розважальна програма та нетворкінг: розіграш цінних призів та святковий фуршет.
Увага! Кількість місць обмежена - поспішайте зайняти найкращі з них на BIT-2017.
Реєстрація:
https://odesa-2017.ciseventsgroup.com/registration.html?utm_marker=IP17ITC
Все, що стосується BIT-2017 в Одесі, можна знайти на офіційному сайті заходу: https://odesa-2017.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP17ITC

Про CIS Events Group
Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group (www.ciseventsgroup.com) фокусується на ІКТ-ринку країн ближнього та далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агентство надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.

Мнение эксперта

союз журналистов украины

coffee