Авторську роботу 12-річної українки Катерина Коверенко було відзначено на міжнародному дитячому конкурсі «ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ 2011», котрий нещодавно відбувся в Парижі.

Й хоча ідеї Катрусі не потрапили до переліку Гран-прі, її роботу щодо збереження екосистеми нашої планети назвали однією з найкращих.Нагадаємо, що Катерина Коверенко стала переможницею всеукраїнського конкурсу «ЕКО ІДЕЇ ЗІ ВСЬОГО СВІТУ», який вже другий рік поспіль проводить  Благодійна Організація «Фонд Братів Кличків» та Компанія Panasonic. Серед тисячі ЕКО-щоденників, написаних та проілюстрованих школярами із 110 київських шкіл, робота Катерини привернула особливу увагу організаторів. Дівчинка, зокрема, поділилася своїм баченням щодо збереження лісів, запобігання шкідливим викидам в атмосферу й впровадження роздільного збору сміття. Свої ідеї Катерина проілюструвала ще й яскравими промовистими малюнками. Тож, зрештою, саме вона представила Україну на конкурсі, який проходив з 6 по 11 лютого в штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі.Загалом же, цього року більше 130 000 дітей із 37 країн світу представили свої еко-щоденники для участі у конкурсі. У своїх роботах діти ділилися власним баченням того, як треба зберігати природу та шукати шляхи подолання  екологічних криз. А в паризькій церемонії вручення призів за кращі ЕКО-щоденники взяли участь переможці національних конкурсів із 29 країн світу.Кожен з  дітлахів отримав цінний приз від організаторів конкурсу, але окремим сюрпризом для учасників стала інтерактивна навчальна екологічна програма. Вона дозволить їм ознайомитись зі світовою природною спадщиною та за допомогою сучасних технологій ще глибше поринути у світ чистої природи. 

«Фонд братів Кличків» – всеукраїнська благодійна організація, заснована Віталієм і Володимиром Кличками у серпні 2003 р. з метою створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління  України.                    За 8 років Фонд реалізував низку соціальних проектів, що були спрямовані на популяризацію здорового способу життя, сприяння розвитку спорту, підтримку талановитої молоді та проведення просвітницьких кампаній.  Фонд працює з дітьми шкільного віку, студентами і молоддю, яка прагне досягти успіху в житті. Результатами цієї роботи стали такі відомі  проекти як: створення мережі дитячих спортивних майданчиків по всій Україні «Клич друзів – граємо разом!»; модернізація безкоштовних спортзалів «Спортивну Україну побудуємо разом!»; освітні проекти «Обирай серцем» і «Підтримаємо  освіту разом!»; проведення унікальних спортивних турнірів в Україні, молодіжний проект «Оздорови суспільство!» та благодійний проект «Старт до успіху» тощо.Корпорація Panasonic  - один з лідируючих світових виробників  електроніки. Корпорація виробляє більше 15 000 найменувань  електротоварів і об'єднує понад 500 компаній, заводів і наукових центрів по всьому світу.Компанія – це суспільний інститут, і для Panasonic основоположним завданням є позитивний внесок у розвиток суспільства за допомогою своєї  діяльності. Компанія Panasonic активно просуває свої ініціативи в області екології, усвідомлюючи відповідальність перед суспільством зберегти  ресурси Землі і захистити природне середовище.Екологічний менеджмент є  одним з головних пріоритетів корпорації Panasonic.  Співіснування з довкіллям, перш за все, означає для Panasonic  створення технологій, що мінімізують дію виробництва і кінцевого  продукту на екологію, а також формування екологічно направленого образу мислення.  

Kind regards,Olga Savelyeva

Adjutant Communication GroupSenior project manager

Mob.:  +38 067 214 13 39  

Tel.:    +38 044 228-86-78  

Skype: olkinos

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

www.adjutant.com.ua

 

e-max.it: your social media marketing partner

Мнение эксперта

союз журналистов украины

coffee