З 21 по 30 серпня 2011 року Фонд братів Кличків проводить Літній освітній табір під назвою «Майстерня успіху» для дітей з 6 інтернатів Київської області.

Програма табору спрямована на поєднання активного відпочинку та розвитку ключових життєвих навичок у дітей без батьківської опіки. Протягом останньої декади літа підлітки віком від 10 до 16 років  навчаться ставити цілі та досягати їх, правильно презентувати свої думки, брати відповідальність за свої вчинки, працювати у команді та досягати успіху. Партнером «Майстерні успіху» виступила компанія Samsung Electronics, яка надала відеокамери, ноутбуки та іншу необхідну техніку для проведення заходу.  

Літній табір проходить  у формі 10-ти денної ділової гри, впродовж якої діти під керівництвом професіоналів вчаться знімати телефільми: самостійно створювати задум,  писати сценарії, робити постановки, знімати і монтувати.
Соціальна адаптація таких дітей через команду роботу над реальним проектом, спілкування з психологами, тренерами та успішними людьми надзвичайно актуальна, адже на сьогодні в Україні більше 100 тисяч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. Щороку з дитячих будинків та інтернатів виходить близько 1000 дітей, більшість з яких не мають практичного досвіду взаємодії з реальним світом. 
Від проблеми адаптації сиріт у суспільстві не може стояти осторонь Фонд братів Кличків. Адже одна з місії благодійної організації   -  створення належних умов для гармонійного розвитку та  соціальної адаптації молодого покоління.
«Допомагаючи дітям-сиротам у важкий період переходу від дитинства до дорослого життя, ми переконані, що тільки командна робота, самодисципліна та активна взаємодія можуть допомогти їм реалізувати  життєві плани, створити свою власну сім'ю, стати щасливими та успішними в суспільств дорослих», - говорить виконавчий директор БО «Фонд братів Кличків» Ганна Старостенко. 
На думку Старостенко, по закінченню зміни у таборі, діти повернуться до інтернатів  та вже по-іншому будуватимуть стосунки з навколишнім світом. Професійні тренери навчать їх ефективному спілкуванню з дорослими, підкажуть, як правильно влаштовувати свій побут, як не  боятися життєвих проблем.   
До проекту, на меті якого допомога обездоленим дітям, із задоволенням приєдналася компанія «Samsung Electronics Україна», відома своїми благодійними акціями та соціальними ініціативами.
«Ми вже не вперше об’єднуємо зусилля з Фондом братів Кличків - каже Костянтин Череповський, керівник відділу бренд-маркетингу та PR компанії «Samsung Electronics Україна». – Ми завжди готові до співпраці, особливо, коли йдеться про дітей, адже разом можемо досягти більшого у подоланні гострих насущних проблем та створенні нормальних передумов для формування щасливого суспільства здорових та успішних людей».

Шановні представники ЗМІ!

Ми чекаємо на Вас з 21 по 30 серпня 2011 року на території оздоровчого табору «Сокіл» (Конча-Заспа).  Прем’єра фільмів, знятих під час табору, відбудеться  30 серпня о 15:00 за адресою пл. Л. Українки, буд. 1 в приміщенні Київської обласної адміністрації у актовій залі.
Подробиці за телефоном 050 621 76 97 Наталя Павлова.  
Natalya Pavlova
Media/PRKlitschko Brothers Foundation
cell:+38 (050) 621 76 97 tel.:+38 (044) 492 80 04fax:+38 (044) 492 99 95

http://klichkofund.org/

 

e-max.it: your social media marketing partner

Мнение эксперта

союз журналистов украины

coffee